Novinky

Peníze investované do webu se vám brzy vrátí

To, že se v dnešní době bez přítomnosti na internetu nedá obejít, už chápe většina podnikatelů. Mnozí z nich si ovšem ještě stále neuvědomují důležitost investice do kvalitního webu.

Nějaké webové stránky dnes dokáže vytvořit kdekdo. Nainstalovat WordPress či jiný redakční systém není složité, HTML a CSS se učí už na středních školách. Velice snadno se vám tedy může stát, že vám vytvoření webu nabídne nějaký student začátečník. Pravděpodobně ho poznáte podle podezřele nízké ceny a raději byste se mu měli vyhnout obloukem.

Do webových stránek investujte raději více

Obecně nelze říct, kolik stojí tvorba webu, protože cena se vždy odvíjí od konkrétního případu. Je rozdíl, jestli chcete udělat jen pár informačních stránek, nebo toužíte po vybudování e-shopu. Také webové stránky s administrací budou dražší než ty, na nichž nepotřebujete mít možnost nic samostatně upravovat.

Ceny dobrých webů se pohybují v desítkách tisíc.  Na druhou stranu nečekejte, že vám někdo udělá web za dva tisíce. Pokud ano, něco je špatně.

Peníze se vám vrátí v podobě zákazníků

Spolehlivě tady funguje přímá úměra. Čím lepší web si necháte udělat, tím více lidí na něm skončí, a vy tak získáte potenciální zákazníky. A co si pod slovem „lepší“ představit?

Stačí, když se sami zamyslíte. Pravděpodobně i vy oceníte přehledný, na první pohled líbivý a také responzivní web a ostatní lidé na tom nejsou jinak.

Důležitou roli hraje rovněž optimalizace pro vyhledávače. Jestli si necháte udělat hezký web a odborníci vám zajistí, že se na určitá klíčová slova bude zobrazovat na předních příčkách, máte vyhráno. Na internetu se dnes pohybuje 75 % domácností v ČR a všichni jejich obyvatelé mohou narazit na vaši firmu. Svěřte svou online podobu například do rukou internetové agentury Beneficio a nebudete zklamaní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup