Novinky

Přilákejte zákazníky správně zvolenou reklamou

Reklama je nedílnou součástí podnikání. Zejména pro začínající podnikatele je výběr vhodných reklamních prostředků základním krokem při prvních obchodních krocích. Mezi širokou škálou nejrůznějších druhů reklam bezesporu nejvíce vyniká světelná reklama.

Proč je světelná reklama kontroverzní?

V současné době je světelná reklama častým důvodem konfliktů mezi památkáři a majiteli reklam. Zejména ve velkých městech totiž často dochází k narušování historického rázu. Intenzita světelných reklam je mnohdy tak silná, si na ulicích všímáme pouze reklamy. Zatímco v dávných dobách jsme si mohli dopřávat romantické procházky pod lampami, dnes, s trochou nadsázky, se můžeme procházet mezi reklamami. Typickým příkladem zvýšeného výskytu světelných reklam jsou průmyslové části na okrajích měst. Vybavte si příjezd do Prahy či Brna, co vás upoutá na první pohled? Světla, ale nikoliv pouliční osvětlení, ale světelná reklama. A právě proto je světelná reklama tak oblíbená. Jednoduše jde vidět a to je to, co potencionální zákazníky upoutá. Díky tomu si totiž reklamu snadno zapamatují a následně vybaví. Světelná reklama proto patří k nejžádanějším druhům reklam. Světelná reklama je ideálním řešením pokud hledáte vhodnou outdoorovou reklamu.

Reklamní stojany a stánky

Jestliže nemáte k dispozici vhodné prostory pro její umístění a potřebujete vyřešit reklamu indoorovou, pak se nabízí hned několik variant. Záleží zda potřebujete prezentovat výrobky či služby. Moderní variantou, se kterou se začínáme setkávat čím dál častěji jsou takzvané shop in shop koncepty, kdy dochází ke spolupráci s majitelem obchodní plochy. Bližší informace o tomto systému najdete na stránkách www.marksimon.cz/vyroba-shop-in-shop/. Zde si můžete také nechat vyrobit reklamní stojany, které jsou nezbytnou součástí pro prezentaci nabízeného zboží. Reklamní stojany jsou vyrobeny z plexiskla a díky moderních technologiím řezání laserem, je možné splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na vzhled stojanů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup