Novinky

Automyčky BKF CarWash

Hledáte způsob, jak rozšířit Vámi služby ve Vaší venkovské provozovně a zároveň přilákat další zákazníky? Automyčky od společnosti BKF CarWash splní oba dva požadavky a současně Vám pomohou sát se známí v nejbližším okolí.

Výhody automyček BKF CarWash

Automyčka BKF CarWash byla vyvinuta tak, aby mohla poskytnout kvalitní služby nejen v menších, ale také středně velkých obcích. V poslední době se stávají důležitou součástí, jak venkovských provozoven, tak stanic technické kontroly, čerpacích stanic a pneuservisů. Pravděpodobně se stalo také již někdy Vám samotnému, že jste projížděl vesnicí a potřeboval jste dotankovat pohonné hmoty. Možná Vás v tu chvíli napadlo, že by bylo fajn, kdybyste na stejném místě mohl nejen natankovat, ale také umýt Váš vůz. Některé výše zmíněné instituce si právě toto velmi dobře uvědomují, a proto se snaží nabídnout svým klientům více služeb najednou. Uvidíte, že také zákazníci Vaší venkovské provozovny budou možností mytí aut v automyčce BKF CarWash nadšeni. Jaké konkrétní produkty společnost BKF CarWash sposkytuje, se dovíte zde bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.

Jakými mycími programy je automyčka BKF CarWash vybavena?

Automyčky BKF CarWash jsou vybaveny pěti základními mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu každého motorového vozu. Jako bonus lze využít šestý mycí program. Ten slouží k odstranění nánosů a usazenin z brzdových čelistí. Další mycí programy obstarají předmytí, základní mytí, navoskování, oplach a závěrečný oplach. Vše probíhá za pomoci šetrných chemikálií a vhodně upravené vody. Více informací o jednotlivých mycích programech ise dočtete na webových stránkách společnosti BKF CarWash. Bezkontaktní myčky dovedou z kapoty aut odstranit všechny nečistoty včetně přischlého hmyzu a nánosů prachu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup