Novinky

Jak úspěšně prezentovat jméno Vaší společnosti?

Hledáte firmu, která by Vám vyrobila kvalitní stojánky z plexiskla? Bohatou zkušenost s výrobou těchto reklamních prostředků Vám může nabídnout společnost MarkSimon.

Plexi stojánky a jejich použití

Plexisklové stojánky poskytují dlouhodobou ochranu textu i obrázků. Jejich velkou výhodou je možnost výměny obsahu. Zatímco tedy například plakáty musíte vždy obnovit, u plexi stojánků stačí vytáhnout list se současným obsahem textu nebo obrázkem. Plexistojánky lze použít jako zásobníky na letáky, fotografie i organizační stojánky. Společnost MarkSimon si hravě poradí s jakýmkoliv požadavkem na stylový design i kvalitního provedení. K výrobě plexi stojánků jsou použity kvalitní akrylátové desky. Velký důraz je kladen rovněž na kreativitu, originalitu a praktičnost. Na webových stránkách společnosti MarkSimon www.marksimon.czsi můžete prohlédnout již dříve vyhotovené varianty plexi stojánků.

Využijte k prezentaci služeb Vaší firmy shop in shop

Další možnost, jak dát o Vašich službách či jménu Vaší společnosti dát veřejnosti najevo, představuje shop in shop. Jde o propagační a reklamní stánky, kdy má například vlastník značky svou prodejní plochu umístěnou v jiném obchodě. Řešení shop in shop neboli obchod v obchodě nachází uplatnění obvykle ve velkých obchodních domech, v odděleních s textilem, v obchodě se sportovním zbožím nebo třeba v odděleních s kosmetikou či šperky. Tyto koncepty mohou mít podobu prodejních pultů, vitrín či aranžérských stojánků. Společnost MarkSimon jako jedna z mála firem tohoto zaměření disponuje velkým množstvím vlastních výrobních dílen, a proto je schopna reagovat flexibilně a rychle na nejrůznější požadavky zákazníků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup