Půjčky

Jak postupovat při sjednání půjčky online

Překvapily vás nečekané výdaje a výplata je daleko? Není se za co stydět, stát se to může komukoliv. Většina lidí pak hledá pomoc na internetu, chtějí si sjednat půjčku online. Jestli vás tato možnost již také napadla, nejdřív si přečtěte, jak si vybrat vhodného poskytovatele a na co se dívat, abyste nakonec ze své půjčky nebyli nešťastní.

Důvodů, proč si sjednat půjčku online, je mnoho. Za prvé nemusíte nikam chodit a vše vyřídíte během několika minut, za druhé nejspíš i ušetříte, protože nekývnete na nabídku první instituce, již navštívíte.

Kam se pro půjčku vydat?

Na otázku kam pro půjčku online se nedá jednoznačně odpovědět. Nejlepší je využít nějaký srovnávač – třeba PujckyHned.cz. Tam momentálně vede půjčka od Zaplo, protože je pro nové zákazníky zcela bez úroku.

Nezapomeňte se ale dívat i na kritéria, jež vás zajímají, nenechte se zlákat jen výhodným úrokem. Nechcete dokládat příjmy? Pak se podívejte na půjčky bez doložení příjmů na CoolPůjčky.cz, což je další ze srovnávačů. Máte záznam v registru? Hledejte porovnávač úvěrů bez registru.

Jak probíhá žádost o půjčku?

Na webech většiny poskytovatelů přímo najdete návod jak sjednat půjčku po internetu. Postup bývá ovšem téměř vždy totožný:

1. Vyberete si typ půjčky, zvolíte požadovanou částku a dobu splatnosti.

2. Vyplníte formulář, v němž uvedete své osobní údaje a také účet, na nějž mají být peníze v případě schválení zaslány.

3. Vyčkáte na schválení (zpravidla čekáte pouze několik desítek minut).

4. Peníze vám dorazí na bankovní účet.

Celý proces je opravdu jednoduchý, nemusíte podepisovat několik listin, jak tomu bývá, když zařizujete půjčku osobně. Vzhledem k tomu je ale daleko snadnější se splést – uzavřít nevýhodnou půjčku, z níž budete nakonec jenom nešťastní. Proto si vždy velmi pečlivě čtěte podmínky, nepřeskakujte texty malým písmem a nebuďte líní si procházet obsáhlé dokumenty. Předejdete tak finančním potížím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup