Novinky

Nerezové zábradlí s dřevěným madlem vnese do interiéru nádech nadčasovosti

Nerezové zábradlí představuje skvělou možnost, jak svému interiéru dodat na modernosti a zároveň zvýšit bezpečnost. Ideální je pro balkóny či terasy jakéhokoliv rozměru a taktéž se nabízí jako perfektní volba pro majitele rodinných domů, kteří touží po kvalitním a výrazném doplňku exteriéru.

Nerezové zábradlí neztrácí po vzhledové stránce, a navíc je odolné a přichází s celou řadou výhod, na které se v následujících řádcích podíváme.

Odolnost

Nerezová ocel patří mezi nejlepší materiály, protože vyniká svou odolností vůči korozi a zachovává si svůj vzhled po mnoho let bez známek opotřebení. Nerezová ocel je také snadno udržovatelná, a navíc zvládá i nepříznivé povětrnostní podmínky. Pokud použijete madla dřevěná, dostáhnete potřebné harmonie a vyváženosti.

Nenáročnost na údržbu

Ve srovnání s jinými materiály nerezová ocel nevyžaduje pravidelnou údržbu. Znamená to tedy, že dlouhodobě ušetříte čas i peníze. Stačí použít šetrný přípravek a teplou vodu.

Univerzálnost

Nerezová ocel se dá využít v interiéru i exteriéru a je nesmírně stylová. Oblíbíte si ji, ať už patříte mezi příznivce moderních a minimalistických stylů, nebo tradičního a elegantního designu. S širokou nabídkou dostupných povrchových úprav vtisknete zábradlí jedinečný vzhled.

Bezpečnost

Instalace nerezového zábradlí je rozumnou volbou, především z hlediska zvýšené bezpečnosti, kterou poskytují. Nemusíte se tedy bát, že by někdo spadl ze schodiště, balkonu či terasy.

Jestliže plánujete realizaci nerezového zábradlí svépomocí, podívejte se do nabídky společnosti Kovoinox, která má v produktovém portfoliu vše potřebné. Poskytne vám systémy montovaného nerezového zábradlí a potřebné komponenty. Prohlédněte si tedy pestrou nabídku, v níž najdete i lankovou, prutovou či skleněnou výplň.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup