Novinky

Půjčka bez registru se dá získat snadno a rychle zástavou vozidla

Dostat se do tíživé finanční situace je poměrně snadné. Stačí nečekané výdaje v domácnosti, delší nemoc nebo ztráta zaměstnání a už tu jsou problémy s penězi. Řešení takové situace je nasnadě, stačí si vzít půjčku a těžké období pomocí ní překonat. Jenže ne vždy člověk uspěje u banky, obzvlášť měl-li v minulosti nějaký problém se splácením svých závazků. To se s ním potom táhne roky, i když je už případ dávno vyřešený. Podobně přísné podmínky mají i mnohé nebankovní společnosti, takže ani tudy cesta nevede. Existují však rychlé půjčky bez registru, kde vám půjčí peníze oproti zástavě vozidla.

Půjčky ihned jen se zástavou vozidla

Půjčky bez registru obvykle nabízí jen menší finanční obnosy. Pokud ale máte vlastní automobil nebo jiný dopravní prostředek, jste hned v jiné situaci. Není přitom nutné jej hned prodávat. Využijte jej jako zástavu a získáte potřebou hotovost k překlenutí svých potíží. Jakmile budete mít v pořádku splaceno, bude vozidlo zase jen vaše.

Peníze získáte rychle a snadno

Využít pro řešení finanční situace autozastavárnu je výhodné především díky jednoduchosti a rychlosti, s jakou můžete mít potřebné peníze. Nekontrolují se registry dlužníků a není potřeba žádných dalších závazků. Ručí se pouze dopravním prostředkem, a to nejen automobilem, ale klidně motocyklem, lodí nebo letadlem. Existují dva druhy modelů této rychlé půjčky. V prvním případě získáte hotovost, a automobilem přesto dále jezdíte. V druhém případě jej dáte fyzicky do zástavy a vrátí se vám po splacení, tady se nabízí vyšší finanční částky. Získat můžete až 80 % z odhadní ceny vozidla a na flexibilní dobu. Pro více informací se podívejte na web.

Výhodný prodej je také řešením

Podle posledních průzkumů Češi splácejí půjčky lépe. Kdyby však nebyla jiná možnost, lze svůj vůz přes autozastavárnu i prodat. Po prodeji je pak vyplacen rozdíl mezi půjčenou částkou a skutečnou prodejní cenou, která bývá vyšší než u výkupu. Nehrozí tak nepříjemné zadlužení, ze kterého se těžko dostává.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup