Novinky Půjčky Zajímavosti

Půjčka na bydlení se hodí nejen tehdy, kdy vám vyprší nájemní smlouva

Může se to stát úplně každému: nájemní smlouva vyprší a majitel bytu, ve kterém jste spokojeně bydleli, vám ji neprodlouží. Ba naopak budete vyzváni k tomu, abyste se vystěhovali a to třeba jen do několika dní. Tehdy nastane nepříjemná situace, kdy budete potřebovat finance nad rámec rodinného rozpočtu.

Potřebujete bydlet hned, ale chybí vám peníze?

Nejen konec nájemní smlouvy, ale také neshody mezi partnery či dokonce rozchod nebo rozvod – to všechno mohou být důvody, pro které budete ukvapeně hledat bydlení. Jenže s prázdnou kapsou se hledá mnohem hůře nežli tehdy, kdy zkrátka víte, že si jiné bydlení můžete dovolit.

Půjčka na bydlení je ideálním řešením právě pro tyto chvíle. Nikdo se nebude ptát, jestli jste čerstvě po rozchodu s partnerem, zda jste se nepohodli s majitelem a on vás vystěhoval ze dne na den nebo jestli jen chcete do většího. Během chvíle máte jasno, co si můžete dovolit

Snadno dostupná půjčka na bydlení může vyřešit vaše problémy do pár dnů. Ať už nad vámi visí konec smlouvy, nečekaný rozchod nebo třeba narození dítěte, díky kterému toužíte po větším prostoru, peníze mohou být vaše, když splníte podmínky.

Během chvíle budete mít jasno, co si můžete dovolit. Přehledně seřazené půjčky vám odhalí vaše možnosti – ať už co se týče výše půjčky, tak i výše splátek nebo výše úroku.

Půjčku přizpůsobte svým možnostem

Součástí žádosti o půjčku je vyplnění potřebných údajů. S pomocí snadno ovladatelného konfigurátoru si nastavíte výši půjčky. Zadáte několik důležitých informací a necháte si zobrazit nabídky, které budou odpovídat vašim požadavkům.

Následně už si jen stačí vybrat. Po odeslání žádosti o půjčku se v případě pozitivního vyřízení o výsledku dozvíte do několika minut. Peníze pak můžete mít k dispozici rychleji, než byste čekali.