Novinky

3 důvody, proč se rozhodnout pro LED žárovky

Už zase praskla žárovka a musíte kupovat novou? Zkuste se zamyslet nad tím, jestli neexistuje možnost, jak ušetřit na energiích a pořídit si šetrnější alternativu. LED žárovky totiž nabízí několik nesporných výhod v porovnání s klasickými. Jaké to jsou a proč se rozhodnout pro jejich pořízení? To se dozvíte v tomto článku.

Nižší spotřeba elektrické energie

Hlavní přednosti LED technologie je úspora elektrické energie. Když si totiž představíte klasickou žárovku, jistě vás napadne, že z ní sálá teplo a na dotek je horká. Tím se zbytečně uvolňuje velké množství energie, která není potřeba pro primární funkci v podobě svícení. LED žárovky nevydávají tolik tepla a energii cíleně na tvorbu světla. To v praxi může znamenat úsporu až 85 % a desetinásobný rozdíl v porovnání s běžnými žárovkami. Když úsporné LED žárovky nainstalujete do všech svítidel v době, určitě zaznamenáte pokles výdajů za elektřinu.

Méně častá výměna díky delší životnosti

Další velkou předností je dlouhá životnost až 50 000 hodin svícení. Díky tomu se vyhnete častým výměnám prasklých žárovek a uberete si trochu starostí. Jedná se také o důvod, proč umístit LED žárovku do hůře přístupných míst a všude tam, kde bývá dlouho zapnuté světlo.

Univerzální možnosti využití

U LED technologie jistě oceníte i široké možnosti využití. LED reflektor je vhodný pro osvícení garáže, parkoviště a otevřených prostranství. Barevné pásky jsou zase skvělým doplňkem pro dotvoření atmosféry, nasvícení kuchyňské linky a podobně. Trubice do zářivek se hodí pro použití do kanceláří, škol a podobně. Oblíbené jsou také nejrůznější svítící LED dekorace, které se uplatňují během svátků a speciálních příležitostí. Dalším bonusem je snadný nákup na internetu, kdy si vyberete potřebné osvětlení a z pohodlí domova objednáte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup