Bydlení

Jak v Praze levně ubytovat celou skupinu?

Ať už cestujete se skupinou dětí, znuděných puberťáků nebo svých přátel, při hromadném výletu bývá vždycky snahou co nejvíce ušetřit. V porovnání s případem, kdy sháníte ubytování pro 2, 3 či 4 lidi, je ale všechno komplikovanější. Nemůžete se dívat pouze na cenu, musíte sledovat i kapacitu, možnost úschovy vozidel, případné parkování autobusu a tak dále.

Jezdíte-li takhle do hlavního města pravidelně, možná už máte vytipovaný nějaký konkrétní penzion. Pokud ne, poradíme vám, jak najít vhodný, a ještě moc neutratit.

Jeďte mimo sezónu

Chcete-li se ubytovat levně, na nic nečekejte a vydejte se nyní, dokud není hlavní sezóna. Zima letos není tak strašná, abyste si zábavu v Praze neužili naplno. Ceny jsou nižší významně, a navíc máte docela slušnou pravděpodobnost, že budou volná místa. Na nic ovšem nečekejte, například Akát pension má nižší ceny v období listopad-březen.

Vyberte vhodný penzion

Zmiňovaný penzion – Akát je schopný nabídnout skupinám o 15 a více lidech individuální cenovou nabídku. Přesně takovou službu hledejte. Ubytují přes 100 lidí, a dokonce nabízí možnost setkávat se v salonku v restauraci. Výhod je ovšem mnohem více, ušetříte několikanásobně.

Šetřete na dopravě

Když si najdete penzion v docházkové vzdálenosti od hlavního nádraží či památek, které chcete navštívit, uspoříte za jízdné v MHD. Pokud pojedete vlastním autobusem, vyberte ubytování, kde budete parkovat zdarma.

Neplaťte za úschovu vozidel

Pravděpodobně přijedete mimo check-in, nebo ráno opustíte hotel, ale budete chtít strávit v hlavním městě ještě celý den. Co uděláte se zavazadly? Nosit je s sebou je nepohodlné. Proto se ubytujte tam, kde vám zavazadla zdarma uchovají. Ptáte se, jaký hotel tohle všechno splňuje? Jde o zmiňovaný Akát penzion. Na ubytování skupin jsou připravení po všech stránkách, a to i po těch cenových.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup