Novinky Ostatní Zajímavosti

Darujte investiční zlato v mnoha originálních podobách

Co dát jako dárek v rodině, známým, ale třeba i firemním partnerům? Zapomeňte na zbytečnosti bez trvalé hodnoty a vyberte pořádnou a hodnotnou věc. Investiční zlato či stříbro totiž může výborně posloužit jako originální pozornost k různým příležitostem. Kromě klasických slitků totiž existují tematické ražby a dárková zpracování. Z jakých variant můžete vybírat a kde zlato jednoduše nakoupíte?

K narozeninám, na svátek a jako firemní dárek

Mezi nejčastější příležitosti, kdy se dávají dárky, patří rozhodně narozeniny. Jenže vybrat hlavně dárky pro muže se s každým rokem stává těžší a těžší. Zvolit tak můžete například medailonky podle znamení zvěrokruhu. Jsou z ryzího kovu a k tomu nabídnou krásnou a originální ražbu na motivy konkrétního znamení. Podobně zajímavé jsou také mince s ražbou jména. K dispozici jsou jména z českého a slovenského kalendáře a takový dárek je skvělý na svátek. Zlatou pozornost je možné vybrat také pro obchodní partnery, zaměstnance a další. Stačí vybrat tu správnou variantu podle ceny či na základě efektního provedení a máte vyřešeno. Takový dárek rozhodně převálcuje klasické diáře, propisky a podobné zbytečnosti.

Připomínka speciální události

Zlato může být krásným dárkem i pro speciální příležitosti. Zajímavé jsou například titulární medaile, které se dávají jako odměna za získaný vysokoškolský titul. Na výročí svatby zase oceníte větší medaili.

Nákup zlata na internetu

Jestli vás zajímá, v jakých dalších podobách investiční zlato nakoupíte, stačí se podívat na specializovaný internetový obchod zlate-mince.cz, kde najdete pestrou nabídku. Na stejném e-shopu můžete také pohodlně objednat. Zásilky jsou bezpečně zabalené a s potřebným pojištěním. Sehnání kvalitního dárku z ryzího cenného kovu ještě nebylo jednodušší.