Novinky Ostatní Zajímavosti

Zlato jako investice? Při inflaci lze jen doporučit!

Investiční nemovitosti, nebo zlato? My máme jasno? A vy po přečtení tohoto článku budete mít také!
Koronavirová pandemie mnohým z nás z gruntu změnila život. Vzala nám právo na čerstvý vzduch (dýchat stále na některých místech smíme jen v respirátorech), svobodnou návštěvu kulturních i restauračních zařízení, omezila výkon lékařských výkonů v nemocnicích, a mohli bychom pokračovat. Zkrátka změnila řadu našich zvyklostí. Včetně těch investičních. Pokud nechceme prodělávat, musíme investiční nástroje vydělávající v době ekonomického rozmachu vyměnit za ty fungující v době ekonomické krize. Jaké to jsou?

Ekonomická situace versus investiční potenciál

Při výběru investičního nástroje je vhodné vzít v potaz ekonomickou situaci a investiční potenciál daného produktu. Například při inflaci, jejíž míra se v období mezi březnem a dubnem tohoto roku zvýšila o 0,4 procenta, nejlepšími investičními nástroji jsou nemovitosti a drahé kovy. Máte-li na investice několik milionů, rozhodně doporučujeme pořídit si investiční nemovitost. Nezatíženou vysokou hypotékou.

Zaměřte svou pozornost na zlato

Pokud ne, doporučujeme orientovat se na investiční zlato, tedy zlaté slitky a mince nejvyšší ryzosti, které jsou k dostání například v Obecním domě v Praze, popřípadě na e-shopu zlate-mince.cz. Spolu s medailemi, dukáty a spoustou sběratelských skvostů. Najdete tu však i průběžně aktualizovanou cenu zlata. Ta je v dlouhodobém horizontu až na drobné výkyvy v podstatě stálá, proto odolává i inflaci.

Srovnejte nabídky jednotlivých prodejců

Provozovatelem tohoto výjimečného zlatnictví je renomovaný, a tudíž i důvěryhodný dovozce a prodejce investičního zlata nejvyšší kvality vyráběného ve švýcarských rafineriích. Nabízející malým i velkým investorům tu nejvýhodnější prodejní i nákupní cenu. Jak se ostatně můžete sami přesvědčit, uděláte-li si malý průzkum na internetu. Zadejte do vyhledávače pojem investiční zlato a srovnejte ceny jednotlivých inzerujících firem. Víte, jak toto srovnání dopadne? My ano!