Novinky Zajímavosti

Foto obraz je efektivním způsobem, jak vylepšit váš domov

Foto obraz na plátně je skvělou volbou pro vylepšení vzhledu interiéru vašeho domu, obzvláště pokud nemáte dostatečný rozpočet na nákup originálních uměleckých pláten. Na plátno si můžete nechat vytisknout některou z vašich oblíbených fotografií a vytvořit tak originální dekorační předmět, který vám vydrží po celý život zkrášlovat váš domov nebo kancelář. Ve srovnání s tradičními fotografiemi v rámečku má obraz na plátně spoustu neopominutelných výhod. Nežloutne, nekrabatí se, a jeho barvy jsou stejně zářivé i po letech.

Foto obraz na plátně vydrží téměř navždy

Foto obraz na plátně vám vydrží celý život, což je jedna z jeho nejdůležitějších výhod. Metoda, kterou je proveden tisk na plátno, používá speciální pigmenty s dlouhou životností, které vydrží beze změn i více než sto let. Plátno je navíc robustní a na rozdíl od papíru vydrží po generace. Může být navíc ošetřeno speciálním voděodolným lakem, který ochrání obraz před vzdušnou vlhkostí a ultrafialovým zářením, což jeho životnost ještě mnohonásobně prodlouží.

Textura plátna dodá obrazu luxusní vzhled uměleckého díla

Běžné papírové fotografie v rámečku nejenže po krátké době ztratí svou krásu, ale navíc vypadají ploše, nevýrazně a díky odleskům na nich nejsou dobře vidět detaily. Foto obrazy na plátně oproti tomu vypadají mnohem plastičtěji díky 3D textuře použitého plátna. Plátno je navíc matné, takže můžete obraz sledovat pohodlně z jakéhokoli úhlu bez nežádoucích odlesků.

Foto obraz od profesionálů

Mezi nejznámější výrobce foto obrazů u nás patří firma Printscreen.cz, kde vám oproti konkurenci vždy nabídnou něco navíc. Nepoužívají levné čínské rámy, které se časem kroutí, naopak váš obraz napnou do ručně vyráběných rámů z kvalitního borového dřeva, které umožní perfektní povrch a dlouhou trvanlivost obrazu.