Novinky

Zrovna na nábytku se šetřit nevyplácí. Důvod?

Pokud jste se rozhodli investovat do rekonstrukce interiéru, vezměte to rovnou od podlahy. Při kompletní přestavbě však počítejte s tím, že potřebujete nemalé peníze, a to nejen na stavební materiál, ale také na vybavení. V posledních letech se trendy ve světě bydlení výrazně změnily, do popředí se prodral minimalismus, a tak spousta lidí upouští od mohutného nábytku. I tak má ale nábytek své pevné místo v takřka každé místnosti.

V ložnici se jednoznačně neobejdete bez manželské postele, v dětském pokoji bez úložných prostorů, v obývacím pokoji bez sedací soupravy a konferenčního stolku a v pracovně bez stolu a kancelářské židle.

Za málo peněz hodně muziky?

Právě na trhu s nábytkem nastal obrovský konkurenční boj, přičemž jednotlivé společnosti se snaží předehnat se navzájem nízkými cenami. Pokud si říkáte, že dostanete za málo peněz hodně muziky, jste na omylu. Po několika měsících používání levného nábytku zjistíte, že jste šetřit opravdu neměli. Postel se vám rozvrže, poličky se rozpadnou, sedací souprava prosedí.

Při výběru nábytku se zaměřte v první řadě na materiál, z něhož je vyrobený. Oblíbené je samozřejmě dřevo, které perfektně zapadne do jakéhokoliv stylu, ovšem není dřevo jako dřevo. Rozdíl je, zda se jedná o masiv, nebo dřevotřísku.

Kde nábytek nakupovat?

První možností je obejít velké řetězce s nábytkem, u nichž je ale kvalita neuspokojivá. Spíše se poohlédněte po specializovaných e-shopech, protože internetové ceny jsou přijatelnější, aniž by se to negativně promítlo v kvalitě. Vybavit si můžete kompletně celý interiér na stránkách https://www.atan.cz/, kde najdete nábytek do dětského pokoje, jídelny, kuchyně, ložnice, kanceláře, ale také na chodbu. Internetový obchod poskytuje i inspiraci, pokud si při zařizování místností nevíte rady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup