Novinky

Moderní indoorové aktivity

Láká vás surfování na vodních vlnách, ale chybí vám přístup k moři? Můžete se vydat na dovolenou, jejímž cílem bude některá z lokalit, která je surfaři z celého světa vyhledávaná. Nemusíte kvůli tomu až do Kalifornie, i evropské země disponují vodními hladinami, které jsou pro tuto aktivitu vhodné. A co více, dokonce nemusíte opouštět ani naši republiku. Ano, ač to zní na první pohled neuvěřitelně, i v České republice je možné surfovat na opravdových vlnách. Stačí jen navštívit Surf Arenu, kterou najdete v pražských Letňanech.

Nečekejte na příznivý vítr, zasurfujte si kdykoliv

Jedná se o speciální trenažér, který dokonale věrně simuluje mořské vlny. Na rozdíl od skutečného surfování nemusíte mít vlastní výbavu, vše vám bude zapůjčeno a věnovat se vám bude profesionální instruktor. Samozřejmostí je odborná instruktáž a poté se můžete celou hodinu nechat unášet na vlnách. Další podrobnosti najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/indoor-surfing.

Bezpečný volný pád

Jestliže však neholdujete vodním sportům, pak by pro vás mohl být atraktivnější indoor skydiving. I ten je možné absolvovat jen na jediném místě a hlavní roli zde hraje vzduch a jeho síla. Indoor skydiving je ideální volbou pro každého, kdo by si chtěl vyzkoušet pocit volného pádu. Výhodou je, že nemusíte riskovat případné neotevření padáku. Indoor skydiving prověří vaši fyzickou kondici a i v tomto případě se vám bude věnovat profesionální instruktor. Jedná se sice o zážitek, který má výrazně kratší trvání, ovšem také jeho fyzická náročnost je na zcela jiné úrovni. Věřte, že jen pár vteřin, během kterých budete muset ovládat své tělo, které řídí síla vzduchu, vás vyčerpá více, než hodinové surfování. Obě aktivity jsou také ideálním řešením, pokud hledáte dárek pro dobrodruhy, kteří rádi zkouší nové věci. Můžete je také věnovat jako dárky pro páry, ale nezapomínejte, že v tom případě je třeba koupit každému poukaz zvlášť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup