Novinky Zajímavosti

Německá autokosmetika Autosol dokonale ochrání lak vašeho vozu

Lak je velmi důležitou součástí karoserie auta. Aby dlouho vydržel oslňovat svým leskem, barvou a poskytovat ochranu plechu karoserie před korozí, je třeba jej chránit pomocí vhodné autokosmetiky. Ne každý přípravek, který koupíte v supermarketu či na benzinové pumpě je ovšem stejně kvalitní. Většina z těch neznačkových příliš dlouho nevydrží a lak vaší karoserie neochrání. Elegantní řešení nabízí kvalitní autokosmetika Autosol, jejímž výhradním dovozcem do ČR je firma Cominvest CZ.

Kvalitní autokosmetiku dodá Cominvest CZ

Německá značka Autosol nabízí řadu kvalitních autokosmetických přípravků, které dokážou vyplnit i ty nejmenší prasklinky v laku vašeho vozu a zabránit tak pronikání vlhkosti, která způsobuje nejen korozi, ale v případě chladného počasí i další poškozování laku. O kvalitě prostředků Autosol vypovídá nejlépe fakt, že je Cominvest CZ dodává mycím centrům, taxislužbám a dalším firmám v oblasti silniční přepravy. Pokud je ochrana laku karoserie jednou z vašich priorit, s touto autokosmetikou rozhodně neprohloupíte.

Proč právě Cominvest CZ

Firma Cominvest, která začínala jako malý rodinný podnik na začátku 90 let, si vybudovala své jméno na dovozu kvalitních produktů od evropských výrobců. V jejich rozsáhlém sortimentu, který čítá více než 12000 položek, se budete marně pídit po neznačkových výrobcích z Číny. V průběhu uplynulých 30 let se stali výhradními dovozci více než 20 renomovaných evropských značek, jejichž výrobků si váží řemeslníci po celém světě. Nejde pochopitelně pouze o autokosmetiku. Specializací Cominvest CZ je kvalitní nářadí a nástroje včetně jejich servisu. Najdete zde jádrové vrtáky, brusné a řezné kotouče, vrtačky, frézy, se kterými se setkáte ve více než 270 obchodech a firmách po celé republice.