Novinky

Spolupráce s realitní kanceláří má své výhody

Máte s prodejem nemovitostí zkušenosti? Ne? Porozhlédněte se po realitní kanceláři, která vám celý proces usnadní. I spolupráce s realitkou má totiž své výhody. O jakého výhody tedy jde?

Ušetříte čas

Vedle práce a rodiny není volného času nikdy dost. Pokud se rozhodnete prodat dům nebo byt na vlastní pěst, musíte počítat s velkou časovou náročností. Nestačí jen zveřejnit inzerát na portály. Nemovitost musíte na prodej připravit tak, aby vypadala v očích potenciálních zájemců atraktivně, musíte být připraveni flexibilně reagovat na reakce zájemců, organizovat prohlídky s ohledem na časové možnosti potenciálních kupujících, prověřovat si zájemce a jejich bonitu a mnoho dalších věcí. A takto se prodej může táhnout i několik měsíců. Proto, pokud nemáte času nazbyt a nechcete se prodeji nemovitosti tak intenzivně věnovat, svěřte prodej do rukou zkušené realitní kanceláře.

Ušetříte peníze

Mnoho lidí se rozhodne prodat nemovitost bez pomoci realitky hlavně kvůli neochotě platit provize, které se jim jeví příliš vysoké. Je však nezbytné si uvědomit, že prodej nemovitosti je náročný proces. Nezahrnuje jen inzerát a realizaci prohlídek. Ne, za prodejem totiž stojí celý tým profesionálů, kteří naplánují prodejní strategii, realizují odhad ceny nemovitosti, nemovitost připraví a profesionálně nafotí, zorganizují prohlídky, prověří potenciální zájemce a vyřeší za vás všechny právní a administrativní náležitosti. Při prodeji na vlastní pěst tedy v konečném důsledku vynaložíte financí v lepším případě srovnatelně, pravděpodobněji však i mnohem více.

Získáte právní poradenství

Realitní kancelář vám pomůže i z právního hlediska. A jelikož realitní právo vůbec není jednoduché, zajisté právní servis, který bude zahrnutý v ceně komplexních služeb, nepřijde nazmar.

Vaše nemovitost se určitě prodá

Realitní kancelář vám garantuje, že se nemovitost prodá. Pokud se tak nestane v dohodnutém termínu, sama vaši nemovitost odkoupí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup