Novinky

Podzimní mytí aut v automyčce BKF CarWash

Plánujete rozšířit sortiment služeb v místě Vaší čerpací stanice a rádi byste do nabídky zahrnuli také možnost mytí aut v modulárních mycích boxech od společnosti BKF CarWash? Pak je konec listopadu skvělou příležitostí pro uskutečnění tohoto Vašeho plánu.

Podzimní nabídka na myčky aut

Právě na podzim spousta řidičů navštěvuje mnohem častěji čerpací stanice nejen z důvodu, aby načerpaly pojízdné hmoty, ale také kvůli očistě exteriéru jejich vozidla. Nehostinné podzimní počasí k tomu přímo vybízí. Automyčky od BKF CarWash jsou vhodné nejen pro rozšíření služeb v místech čerpacích stanic, ale také do venkovských provozoven či provozoven u prodejen. Možné je postavit modulární mycí boxy automyček také jako doplněk stanic technické kontroly, pneuservisů apod. bezkontaktní myčky BKF CarWash disponují šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu automobilu každého náročného i méně náročného řidiče. Více informací o jednotlivých mycích programech si můžete přečíst zde bkfcarwash.cz. s koupí či pronájmem mycího modulu získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu BKF.

Využívejte výhod automyček společnosti BKF CarWash

Na internetových stránkách společnosti BKF CarWash najdete mapu, kde vše je možné se setkat s těmito kvalitními myčkami aut. Sami si také můžete navrhnout vlastní myčku aut a požádat společnost BKF CarWash o cenovou nabídku. Důvodů, proč se rozhodnout právě o automyčky společnosti BKF CarWash, je hned několik. Prvním z nich je skutečnost, že společnost BKF CarWash disponuje jednou z nejkomplexnějších nabídek platebního systému pro platby za mytí vozidel. Společnost BKF CarWash je výjimečná tím, že nabízí bezhotovostní platbu, která je dnes samozřejmostí především v západních státech. Výhody můžete čerpat také z BKF věrnostního programu a dobíjet BKF kartu jednoduše a rychle přes webový prohlížeč na internetových stránkách. Tato služba je přínosná zejména pro majitele služebních aut. Mytí aut v automyčce můžete sledovat na internetu přes vzdálenou správu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup