Zajímavosti

Montované haly vyřeší zastřešení vašeho objektu

Potřebujete zastřešit stávající či nové prostory a hledáte ideální, schůdné a cenově dostupné řešení? Využijte montované haly.

Jaké výhody nabízejí montované haly

Kromě snadné a rychlé montáže a demontáže je to především velmi výhodná cena, která je mnohem nižší, než u výstavby tradičních budov. Pozitivní hledisko je i snadná údržba. Montované haly jsou téměř bezúdržbové. Velkou výhodou je i snadné rozšíření haly, propojení se stávajícími objekty nebo doobjednání některého z prvků, mezi něž patří zateplovací systémy, umělé osvětlení, odvětrávání a v případě využití haly pro sportovní účely třeba tribuny pro diváky.

Halu lze připravit přesně podle vašich požadavků a představ na klíč.

Podrobnější informace naleznete na portálu http://www.haly-polak.cz/.

Jakým způsobem lze haly využívat

Montované haly Polák nabízejí celou řadu možností, jak je můžete využít. Jsou ideální jako sklady materiálu, zboží či zemědělských plodin. Nacházejí uplatnění jako výrobní haly a to nejen pro průmysl, ale i zemědělství. Velmi často se využívají pro zastřešení sportovišť a jízdáren a v neposlední řadě je lze využít jako zastřešení pro garáže a parkovací plochy.

Nejčastější oblasti využití

  • Zemědělství – haly pro dobytek, skladové prostory pro seno, slámu a zemědělské produkty, zastřešení zemědělské techniky, seníky, jezdecké haly a kryté jízdárny pro koně.
  • Průmysl – zastřešení výrobních a skladovacích hal a garáží.
  • Ekologie – zastřešení sběrných dvorů a hal, likvidačních linek a prostor, kde se pracuje s odpady.
  • Sportovní odvětví – kryté sportovní haly pro tenis, fotbal, florbal nebo zastřešení sportovišť (ledová plocha, bazény, kurty, hřiště).

Na koho se obrátit

Zavedenou stálicí v oblasti montovaných hal je firma haly-polak.cz, která má mnohaleté zkušenosti a zaměstnává ve svém týmu zkušené profesionály. Kromě toho je držitelem celé řady certifikátů, které zaručují její práci prvotřídní kvalitu.