Novinky Zajímavosti

Nové byty Žižkov čekají na nové majitele

Žižkov má své neopakovatelné kouzlo. Tato čtvrť je v mnoha ohledech unikátní. Parukářka, stará hospoda na Olšanském náměstí, žižkovské pavlače, Vítkov, a mohli bychom pokračovat. Pamětníci by v každém případě mohli vyprávět. A budou moci vyprávět i budoucí Žižkované, kterými se možná stanete i vy.

Pokud vás zaujme projekt rezidenčního bydlení na Vackově s názvem Byty u parku na Vackově od společnosti Metrostav Development. Ta se specializuje na výstavbu unikátních novostaveb, moderních bytových domů v atraktivních městských i příměstských lokalitách. Jednou z nich je právě i žižkovská čtvrť. Poblíž ní najdete i nové byty Praha 3.

Jednopokojový, nebo pětipokojový? Máte ho mít!

Rezidenční projekt Byty u parku Na Vackově, za nimiž stojí renomované pražské architektonické studio Architecture Interior Project, zahrnuje malé garsonky i velké rozlehlé penthousy. V jedenácti bytových domech se nachází 272 bytů a dva ateliéry s dispozicemi 1+kk až 5+kk.

Občanská vybavenost a dostupnost do centra

Novostavby Praha na Žižkově, které volně navazují na již realizované objekty v této lokalitě, však vynikají i výbornou občanskou vybaveností a dostupností do centra. Rádi sportujete v přírodě? Nebo tam alespoň chodíte na procházky. Bytové domy sousedí s parkem Židovské pece, kde si budete moci užívat přírody den co den.

Vsaďte na kvalitu

Proč k vlastnímu bydlení zvolit některý z projektů společnosti Metrostav Development? Mimo jiné, protože spolupracuje se špičkovými architekty, používá kvalitní materiály vysokého standardu a klade důraz na perfektní provedení stavby. A takové developerské projekty Praha jednoznačně jsou. Za své peníze zkrátka dostanete tu nejvyšší možnou kvalitu. Více informací o cenách a termínech dokončení najdete na stránkách projektu a na odkazu nové byty Praha.