Novinky Půjčky Zajímavosti

Rychlá půjčka na bydlení? Klidně, ale ne od kohokoliv

Náklady na bydlení představují největší měsíční výdaje jednotlivce i rodiny. Pokud navíc stojíme před nutností si vlastní bydlení pořídit, nebo chceme to stávající zvelebit, potřebujeme další větší balík peněz. Nákup nemovitosti i rekonstrukce nejsou levné, a tak je rozhodně nutné vsadit na levnou půjčku, jejíž splácení si máme možnost rozložit na více let.

Zajímá vás půjčka na bydlení, kterou budete zvládat splácet?

Pro vylepšení bydlení je vhodným řešením rychlá půjčka od Modré pyramidy. Ta totiž nenabízí pouze stavební spoření, ale rovněž výhodné úvěry, které se hodí třeba právě na rekonstrukci bydlení a na pořízení vybavení do domácnosti.

Dostali jste rozpočet na rekonstrukci bytového jádra a zjišťujete, že je to nad možnosti, které aktuálně v hotovosti máte? Nebo nechcete použít na rekonstrukci rodinné finanční rezervy? To je jeden z případů, kdy je vhodné rychloúvěr od Modré pyramidy využít. Úvěr si máte možnost zvolit ve výšce od 100 000 až do 800 000 Kč. Úroková sazba je někde zcela jinde než u nebankovních úvěrů. 4,99 % ročně je seriózní úrok, který vás rozhodně nedostane do žádných potíží se splácením úvěru. Splátky si lze navíc rozložit až na 20 let, takže je to podobně dlouhodobý úvěr, na jaký jsme zvyklí třeba u úvěru ze stavebního spoření a u hypoték. Ale třeba na rozdíl od hypotéky si u Modré pyramidy máte možnost půjčit částku do 800 000 Kč bez zajištění. Tedy bez ručení nemovitostí a bez ručitele.

Ne každý, kdo vám chce ochotně půjčit, je seriózním

Přestože se trh s půjčkami před časem díky zpřísněným pravidlům očistil, pořád jsou cenové podmínky úvěrů u nebankovních společností mnohem nevýhodnější. Nejsou ani dynamičtější, pokud jde o rychlost poskytnutého úvěru, přestože to komunikují. I v Modré pyramidě zvládnou váš úvěr bez zajištění nemovitostí vyřídit do 20 minut. Rychlý úvěr na bydlení od Modré pyramidy je navíc zvýhodněný i možností využít daňovou úsporu ze zaplacených úroků z úvěru. A úvěr pro vás v Modré pyramidě zpracují samozřejmě zcela zdarma. Lze jej vyřídit s minimem dokladů a při splnění potřebných podmínek i bez dokládání příjmů.

Vypočtěte si svůj úvěr

Máte na to? Kolik tedy budete splácet? Na stránkách Modré pyramidy k rychloúveru nechybí samozřejmě ani kalkulačka. V ní si nadefinujete výši požadovaného úvěru od 100 000 do 800 000 Kč a dobu splatnosti od 5 let do 20 let. Rychle se pak dozvíte, jakou měsíční splátku budete splácet. Úroková sazba 4,99 % se v závislosti na výšce půjčené částky ani na době splácení nemění.

TIP: Věděli jste, že Modrá pyramida umožňuje i refinancování úvěrů, které byly poskytnuty za účelem bydlení? Můžete konsolidovat i refinancovat.

Více než půjčka

Modrá pyramida už dávno není jenom institucí, která nám na bydlení umožní spořit v rámci stavebního spoření, či nám na něj půjčí. Společnost pečuje o to, aby se nám v České republice bydlelo lépe. Aby naše pořízení nemovitosti proběhlo bez zbytečných přešlapů a neutratili jsme za nákup bytu, domu, nebo jejich rekonstrukci neadekvátně více. I proto má Modrá pyramida poradce, kteří poradí krok za krokem, jak najít byt v Praze, jak se vyznat v hypotéce (včetně vysvětlení pojmů LRV, DSTI a DTI), ale i jak sepsat nájemní smlouvu.

Společnost se tak stala partnerem pro každého, kdo nakupuje či prodává nemovitost, a rovněž pro ty, kdo si ji chtějí pronajmout či ji k podnájmu nabízí. Vyznat se dnes v nových zákonných nařízeních, nenaletět na lep podvodníkům a třeba i jen se neinspirovat nevhodnými dokumenty a vzory, kterých jsou po internetu stovky, není vůbec jednoduché. S Modrou pyramidou se vám podaří vyřešit vaše bydlení bez chyb a levněji.