Novinky Ostatní Zajímavosti

V čem spočívá tajemství tvorby webových stránek za slušné peníze?

Webové stránky dnes potřebuje každý, jejich tvorba bohužel není zrovna levnou záležitostí. Samozřejmě existují systémy, které umožňují naklikat si své stránky i bez znalosti programování. Ty ale poskytují velmi omezené možnosti a často je na nich už na první pohled vidět, že byly stvořené narychlo a bez odborné pomoci. Navíc vám neposkytnou všechny výhody, které by vám dal web od profesionála.

Profesionálové dobře znají a aplikují široce rozšířené zásady. Vědí, jak web udělat, aby byl přehledný, lákavý, aby s líbil vyhledávačům a vy jste na internetu mezi konkurencí byli vidět. Říkají vám něco pojmy jako SEO? PPC? Responzivní web? Většině laiků ne, a právě ti by se určitě měli obrátit na odborníky.

Nechte si zpracovat web na WordPressu

Práce odborníků nemusí být až tak drahá, pokud je nenecháte váš web stavět úplně od začátku. Právě proto je cenově výhodná tvorba webových stránek na WordPressu. WordPress je široce rozšířený redakční systém, jejž využívají i světově známé obrovské weby (BBC, The New Yorker, MTV News apod.), takže je nepravděpodobné, že by nesplnil vaše požadavky.

WordPress má integrované základní věci, které by se jinak musely samostatně programovat (responzivní design, možnost registrace uživatelů a vkládání obsahu, připravenost pro SEO apod.). Tím pádem mají programátoři ušetřenou práci, nad vaším webem nestráví tolik času a naúčtují si nižší částku.

WordPress není omezující, ba naopak

Máte z WordPressu strach, bojíte se, že nedokáže naplnit vaše potřeby? Nebojte. Dají se na něm postavit informační weby, blogy i aplikace. Slyšeli jste o někom, kdo měl web na WordPressu a vlastně si ho celý musel tvořit sám? U profesionálů se vám tohle nestane. Ono upravit si šablonu nemusí být až tak jednoduché a obvykle k tomu potřebujete znalosti programování.

Máte-li zájem o web na WordPressu za dobrou cenu, obraťte se na firmu AJAS. Tomuto odvětví se věnuje a zároveň poskytuje i SEO, PPC a postará se o propagaci vašich stránek.