Novinky Podnikání Zajímavosti

Účetní software, nebo podnikový informační systém?

Používáte zastaralý účetní software, který již nevyhovuje současným potřebám vaší firmy? Ještě než se začnete poohlížet po efektivnějším řešení, zamyslete se nad tím, jestli skutečně potřebujete účetní software. Nerozrostl se váš byznys natolik, že by si zasloužil podnikový informační systém?

Do bodu, kdy je vhodné implementovat podnikový informační systém, se dříve či později dostane většina firem. Požadavky jednotlivých subjektů se přesto velmi liší – živnostníci potřebují jiný software než středně velké a větší podniky. Své o tom vědí i vývojáři z české firmy Saul IS, pod jejíž hlavičkou dlouhodobě vyvíjí špičkové podnikové informační systémy.

Ekonomický software RIS Start

Řešení pro živnostníky se jmenuje RIS Start a nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní s důrazem na intuitivní ovládání. Jedná se o pokročilý účetní software s jednou licencí základních modulů. Implementace je rychlá a nenáročná.

Informační systém RIS

Středně velká firma má logicky úplně jiné požadavky a vyžaduje sofistikovanější řešení. Podnikový ekonomický systém RIS zahrnuje všechny důležité agendy pod jednou střechou. Konkrétně jde o účetnictví a výkazy, finance a kontroling, manažerské řízení a rozhodování, majetek a evidence, logistika, nákup a skladové hospodářství, mzdy a personalistika, specializovaná oborová řešení a další agendy, v jejichž výčtu nechybí ani modul pro e-shopy a další partnerská řešení.

Informační systém RIS je vhodný i pro větší podniky. V kombinaci s manažerskou nadstavbou TOP-RIS umožňuje manažerům jednoduché zpracování dat a plánování. Implementace robustního systému pro desítky až stovky uživatelů samozřejmě zabere více času.

Chcete-li se o podnikovém informačním systému od Saul dozvědět více, pokračujte na www.saul.cz.