Bydlení

Co by nemělo chybět na vaší zahradě?

Když se podíváte na většinu českých zahrad, uvidíte bazény, zahradní domky a dětská hřiště. V dnešní době je trendem vybudovat si venku zázemí, díky němuž si ve volném čase budete moci užívat stejný komfort jako doma. A to stejné platí i o dětech – pokud jim na zahradě vytvoříte zázemí, uvidíte, že budou najednou trávit daleko méně času u počítače a televize.

Domky pro každou příležitost

Nějaký přístřešek je většinou na zahradě stejně potřeba. Aspoň máte kam schovat dřevo, sekačku a veškeré zahradnické náčiní. Existují ale i luxusní zahradní domky, které by bylo opravdu škoda používat jen jako úložný prostor. Poslouží spíš jako menší chata, můžete zde třeba nechat přespat návštěvu, nebo tady pořádat párty ve dnech, kdy je na venkovní posezení příliš zima. Záleží na tom, jak si domek zařídíte uvnitř.

Příkladem takové luxusní stavby je zahradní domek Melanie od estonského výrobce Palmako. Má velká okna a prosklené dveře, takže je uvnitř krásně prosvětlený, a netradiční tvar. Se střechou ze šindelí nebo asfaltových lepenek udělá parádu v každé zahradě.

Hřiště pro děti všech věkových kategorií

Není snad žádné dítě, které by odolalo vlastnímu hřišti na zahradě. Proto tuhle investici určitě zvažte, jste-li rodič. Potomek se zabaví, navíc ho budete mít stále pod dohledem. Na tom, kolik máte na zahradě místa, vůbec nezáleží. Lze totiž kupovat nejen celé sestavy, ale i jednotlivé prvky. Můžete je třeba přidávat postupně.

Vhodnou volbou je každopádně dětské hřiště Herold. Tato česká firma vyrábí bezpečné a kvalitní produkty, co vydrží dlouhá léta. Možná si na nich jednoho dne budou hrát i vaše vnoučata. Konkrétním tipem pak může být dětská sestava Monkey’s Home Dino 150 obsahující skluzavku a dvě houpačky. Mimo jiné k ní dostanete zdarma gumovou podložku, jelikož právě guma je vhodný povrch pod dětské hřiště.

Ať už máte obrovskou zahradu, nebo jen trošku místa, dát peníze za zahradní domek či dětské hřiště se zajisté vyplatí. Nevěříte? Za pár let budete souhlasit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup