Novinky

CZECH FUND spadající pod DRFG daroval Baníku 50 tisíc korun

Značka CZECH FUND, která patří do brněnské investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka nabízí klientům investice do nemovitostních podílových fondů. Ve fondu jsou převážně komerční nemovitosti, a hlavně pak retailové parky, které jsou umístěné napříč Českou republikou. Klientům to přináší dlouhodobě stabilní zhodnocení, které se pohybuje v rozmezí 4–5 %. Do fondu může investovat téměř každý, a to proto že nejnižší částka, kterou je možné do fondu investovat je pět set korun.

Mnohem vyšší částky mohou klienti investovat do dluhopisů, které jsou v rámci skupiny Davida Rusňáka diverzifikovány do klíčových oblastí, které jsou tři. Jednak jsou dluhopisy diverzifikované napříč skupinou, do budování telekomunikačních sítí a do nákupů komerčních nemovitostí.

Klub peníze věnoval nedonošeným dětem

Investiční skupina DRFG ale nežije pouze byznysem, snaží se také pomáhat potřebným. Od počátku skupiny existuje Nadace DRFG, která i na základě diskuzí mezi samotnými zaměstnanci, pomáhá a podporuje řadu sociálních, kulturních a sportovních projektů. Ovšem možnost darovat peníze na charitu nebo na dobrou věc, ale mají také firmy, které do skupiny DRFG Davida Rusňáka patří. Proto se CZECH FUND rozhodl 50 tisíc korun určených na charitu věnovat fotbalovému klubu Baník Ostrava, který následně peníze poskytl neonatologickému oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě, které pečuje o předčasně narozené děti z celého Moravskoslezského kraje.

Oddělením ročně projde až 800 předčasně narozených dětí, z nichž některé po porodu váží pouhých 500 gramů. Nemocnice peníze použije na vybavení dvou speciálních pokojů pro rizikové novorozence a maminky, které tak mohou být s miminkem prakticky hned po porodu společně na pokoji. Zástupce společnosti CZECH FUND přislíbil, že s penězi mohou ve Fakultní nemocnici počítat i v budoucnu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup