Novinky Zajímavosti

Firma na zážitky poradí, kam se vydat na prodloužený víkend

Nestihli jste letos dovolenou a rádi byste na sklonku léta vyrazili alespoň někam na prodloužený víkend? Zážitkový víkendový pobyt pro dvaod Firmy na zážitky je skvělou příležitostí, jak si odpočinout od každodenních starostí a přitom něco netradičního zažít. Zážitkové pobyty pro dva můžete darovat také jako dárek k narozeninám nebo svatební dárek.

Kam za romantikou na sklonku léta?

Zážitkové pobyty pro dva se mohou stát milým překvapením pro Vaši drahou polovičku k výročí seznámení nebo svatby. Společně tak zavzpomínáte na romantické chvíle ve dvou a dodáte novou energii Vašemu vztahu. Obvykle během pracovního týdne jen zřídkakdy zbývá čas na popovídání si o všedních věcech či podniknutí společné aktivity. Zážitkové pobyty pro dva si užijete, ať už milujete soukromí nebo jste rádi ve společnosti. Z bohaté nabídky si vybere každý, kdo rád cestuje. Jako bohatí šlechticové si budete připadat během romantické večeře v Kašperských horách nebo na zámku Mcely. Ve Štramberku v srdci Beskyd si můžete vychutnat romantický pobyt s vlastní vířivkou. Malebné městečko Štramberk si zamilujete stejně jako poklidnou krajinu Beskyd. Jedinečnou příležitost k romantice poskytne roubenka Orlí Hnízdo, kde Vám splní každé přání. Zatímco večeře při svíčkách Vám připomene začátky Vašeho vztahu, masáže či pobyt ve vířivce poskytne skvělou možnost k relaxaci.

Wellness pobyty pro dva letos frčí

Stýská se Vám po wellness pobytech pro dva? Zajeďte si do Špindlerova Mlýna a naložte se do římských lázní. Čerstvý horský vzduch a kvalitní wellness služby se Vám zde naskytnou jako na dlani. Po nádherném tichu se Vám bude stýskat ihned po příjezdu domů. Firma na zážitky Vám přesvědčí o tom, že také prodloužený víkend v tuzemsku může mít své kouzlo. Ať už přijedete do Špindlerova Mlýna na konci léta nebo v zimě nudit se zde rozhodně nebudete. Horská turistika, zimní radovánky a mnohé další jsou to, co tato krkonošská meka nabízí.