Novinky

Hledáte prostory pro pořádání konference? Zázemí najdete v Jury Inn Prague

Při pořádání setkání s obchodními partnery i při mnoha dalších příležitostech je dobré zvážit, zda si na akci nepronajmout dostatečně reprezentativní sály. O čím důležitější akci jde, tím podstatnější je výběr místa, kde dojde k jejímu konání. Atraktivní prostory nabízí renomovaný hotel v Praze na Florenci.

Jde o hotel Jurys Inn Prague, který je pro pořádání konferencí, přednášek a případně i soukromých akcí, kde se počítá s větším množství lidí, přímo ideální. Tento konferenční hotel v Praze se totiž nachází přímo v centru české metropole, nedaleko stanice metra Florenc. Hosté konference tak mohou využít nejen osobní dopravu, ale i MHD, díky níž se snadnou dostanou kamkoliv po Praze.

Největší sál pojme kolem 100 lidí

A proč zvolit právě Jurys Inn Prague? Kromě dobré polohy má hotel opravdu co nabídnout i z hlediska kapacit prostor. Dominantou je konferenční místnost Riverdance, která na svých takřka 100 metrech čtverečních dokáže pojmout desítky osob, aniž by se zde nějakým způsobem musely mačkat. Jde o místnost, jež je vhodná i pro celodenní semináře a setkání.

Menší místnost lze propojit s hlavním sálem

Druhý sál, který nese název Hibernia, je sice menší, ale pro skromnější firemní akce nabízí naprosto komfortní prostředí. Výhodou je, že se obě místnosti dají propojit dohromady, takže vzniká prostor pro více než 150 osob.

V hotelu se nachází ještě komplex sedmi malých místností – Syndicate Room. Všechny jsou o velikosti do 30 metrů čtverečních, což je například pro setkání úzké skupinky obchodních partnerů zcela dostačující.

Hotel umožňuje pronájem v rámci balíčků, kdy je cena odvozená podle počtu přítomných. Součástí balíčků jsou kromě samotného pronájmu místností také například obědové menu či coffee break. K tomu se využívá tamní restaurace, vizte Bistro v Praze, jež nabízí oblíbené pokrmy z české i světové kuchyně. Je otevřená i široké veřejnosti a hotelovým hostům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup