Ostatní

Jak přepravit zásilku, jejíž rozměry jsou „nestandardní“?

Zklamal vás dopravce, se kterým jste doposud spolupracovali při přepravě zásilek větších rozměrů? Hledáte-li lepší řešení, které vám bude vyhovovat skvělým poměrem ceny a kvality služeb, obraťte se na službu Balík Servis. Ta umožňuje zaslání balíku v rámci České republiky i do zahraničí, a to bez ohledu na to, kde se právě nachází odesílatel.

Hlavní roli hraje spolehlivost dopravce

Provozovatelé e-shopů moc dobře vědí, jak je kvalitní přeprava důležitá. Zákazníci, kterým zboží dorazí včas, v pořádku a za dobrou cenu, se rádi vrací a prodejce doporučí. Samozřejmě to platí i opačně – příliš drahá, pomalá a nespolehlivá doprava podnikání příliš neprospívá. Balík Servis je dobrou volbou pro každého, kdo vyžaduje atraktivní podmínky i v případě, že neposílá příliš velké množství zásilek.

V tomto směru je kurýr Balík Servis dobrou volbou, protože k přepravě přistupuje velmi svědomitě. K důvodům, proč se obrátit na tuto službu, však nepatří jen kombinace příznivé ceny, rychlého dodání a spolehlivosti – zákazníci si cení také možnosti objednávky přes internet z libovolného místa.

Jak poslat zásilku přes Balík Servis?

Služba Balík Servis nabízí přepravu zásilek do všech zemí Evropy (včetně Turecka). Objednávka probíhá prostřednictvím formuláře na webu – po vyplnění základních údajů a úhradě platby se na místo dostaví kurýr, který se postará o to, aby se balík dostal až do cíle. Díky tomu, že se služba hradí hned při objednávce, nemusíte být fyzicky přítomni při předávání. Zásilku může odevzdat třeba váš zaměstnanec na pobočce.

Jak velké zásilky Balík Servis zvládne?

Nedílnou součástí služeb Balík Servisu je přeprava velkých zásilek o hmotnosti do 700 kg, a to kusových i naskládaných na paletách. Maximální rozměry kusových zásilek jsou 2×2×3 m.

Chcete se o kurýrní službě dozvědět více? Informace najdete na www.balikservis.cz.

Informace, jak vhodně zabalit produkty, najdete například v článku na blogu Shoptetu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup