Novinky

Školení BOZP a PO

Chystáte se na školení BOZP či školení požární ochrany a nevíte si rady, jak vybrat ten nejvhodnější způsob? Zde je pár možností i se všemi výhodami a nevýhodami. Udělejte si obrázek a vyberte si to, které vám bude sedět nejlépe.

Jaký způsob školení vybrat?

Při školení zaměstnanců je důležité, aby si z něj odnesli přesně to, co mají. V případě, že si zaměstnanci školení první pomoci pouze odsedí, a tím mají svoji povinnost za splněnou, se zcela míjí účinkem. Je tedy důležité vybrat vhodnou formu. Jednou z nejběžnějších možností školení zaměstnanců je přímo na pracovišti za přítomnosti lektora. Znamená to tedy, že svoláte všechny zaměstnance do jedné zasedací místnosti, kde následně proběhne samotné školení. Výhodu je bezesporu to, že tento způsob šetří čas a peníze oproti školením, na která se musí dojíždět. Mínusem je pak cena za účast i pobyt lektora a ne vždy se termín školení hodí všem zaměstnancům. Dalším způsobem je školení mimo pracoviště ve specializovaných školicích centrech. Pokud na to má zaměstnavatel finance, může školení proběhnout také například ve wellness centru. Nevýhodou jakéhokoliv výjezdu mimo firmu jsou však peníze, a to na všechno. Na cestovní náklady, přípravu školení i pronájem prostor. Výhodou je zlepšení morálky zaměstnanců a možnost teambuildingu.

Instructor.cz

V současné době je velmi oblíbené také školení zaměstnanců online. Jde o moderní a zároveň velmi praktický způsob, jak školení projít. Oproti jiným výše popsaným možnostem je finančně mnohem méně náročný, tím pádem je velmi oblíbený především u zaměstnavatelů. Zaměstnanci jsou školeni formou takzvaného e-learningu přes internet. Výhodou je rychlost a také variabilita. Každý zaměstnanec si vybere termín, který se mu hodí nejvíce. Pokud vás tato možnost zaujala, určitě se podívejte na internetové stránky www.instructor.cz, V nabídce najdete rovněž školení řidičů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup