Novinky Zajímavosti

Energetická kancelář

Kdo by chtěl platit za produkt, který lze téměř jistě získat jinde levněji? Zní to jako blbost, ale toto se stává až v 98 % případů. Jedná se o ceny za energie.

Není se čemu divit, spousta lidí totiž ani neví, že existuje nějaká jiná možnost. Tato možnost Vám umožní ušetřit až 30 % ročních výdajů za energie. Pojďme se na to podívat.

Energetická kancelář provozuje službu, která pro zákazníka shání toho pravého dodavatele. Není to ale jen tak. Všichni naši dodavatelé musí splnit vstupní test, než se k zákazníkovi dostanou. Tento test je energetická soutěž dodavatelů a může v ní vyhrát jenom jeden. Dodavatel, který nabídne ty nejlepší podmínky se stane vítězem. Dalším krokem je shromažďování potřebných dokumentů, které trvá dva až tři měsíce. Staré smlouvy s dodavatelem nahradíme smlouvami novými a když se vše vydaří, můžete začít šetřit.

Pojďme se podívat kde všude můžete ušetřit. Elektřina a plyn. Zde zákazníci využívají slev nejčastěji. Také ale dodáváme tuhá paliva jako je černé a hnědé uhlí, brikety či pelety, které získaly ocenění jako pelety velmi dobré kvality v časopisu dTest. S tím je spojena další z našich služeb – zprostředkování tepla. Zajistíme Vám návrh, dodávku a instalaci tepelného čerpadla, kotle na tuhá paliva či plynového kotle, a to za bezkonkurenční cenu. Co se kotlů týče, můžete využít i kotlíkové dotace, se kterými vám rádi pomohou specialisté z EK. Jejich (ne)poslední službou je instalace osvětlení spolu se světelnými zdroji. Zde Vám nabízí velkoobchodní ceny zboží.

Jejich služby může využít domácnost, firma či obec. Pro více informací doporučujeme přečíst si tuto zprávu o detailech činností společnosti Energetická kancelář.