Novinky

Jak ušetřit až desítky procent z poplatku za energie?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak je možné, že některé společnosti nabízí velmi výhodné ceny za energie, jako jsou elektřina, plyn a teplo? Nebo se Vám pochlubil soused, že s novým dodavatelem letos ušetřil přes 30 % nákladů oproti minulému roku?

Dodavatelé těchto služeb nabízejí výhodnější ceny svým novým zákazníkům nebo zákazníkům, kteří podepsali smlouvu se společností na delší období. Bohužel po tuto dobu jste těmto společnostem zavázáni a nemůžete od nich odejít, ani když narazíte na levnější nabídku. Dokonce se může stát, že oproti původní dohodě dodavatel lehce zdraží.

Díky těmto nabídkovým cenám si lze udělat představu, jaké nejnižší ceny za tyto základní komodity můžete dosáhnout. Energetická kancelář Vám pomůže tyto ceny získat.

Jak funguje Energetická kancelář?
Energetická kancelář vyhledává, kontaktuje a prověřuje dodavatele tak, aby vyjednala podmínky bez omezení a zajistila Vám nejnižší cenu na trhu. Vyhlašuje tzv. soutěže, ve kterých se utkávají dodavatelé o Vás – zákazníka. V soutěži vyhraje ten, kdo nabídne nejlepší kombinaci ceny a podmínek.

V případě, že máte o podobnou soutěž zájem i vy, stačí Energetickou kancelář kontaktovat prostřednictvím kurýra. Ten za Vámi přijede a připraví s Vámi k podpisu smlouvu. Podrobně Vám vysvětlí všechny její aspekty a popíše proces, který za vás Energetická kancelář zařídí.

Co to je Energetická kancelář?
Energetická kancelář je firma, která působí na trhu více než 10 let. Vyjednala podmínky více než 100 000 spokojených zákazníků, kteří díky ní a smluvním dodavatelům ušetřili více než stovky milionů korun.

Zajímají Vás služby Energetické kanceláře?
Pročíst si můžete další materiály kupříkladu zde nebo zde.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup