Pojištění

Létat s pojištěním je příjemnější než bez něj!

Rozhodli jste se, že si uděláte pilotní průkaz? V tom případě byste neměli zapomenout ani na pojištění, které je určeno pilotům, instruktorům a žákům. Pojišťovny jsou si přibývajícího počtu milovníků létání vědomy a některé nabízí produkty s atraktivními parametry. K těm nejzajímavějším patří pojištění odpovědnosti pilota od ERGO pojišťovny. Pojištěnci slouží jako ochrana před škodami, které způsobí na vypůjčeném stroji.

Proč se pojištění vyplatí?

Pojištění pilota sice nekryje škody, které vypůjčeným strojem způsobí, ale přesto je velmi užitečné, a to nejen pro čerstvé držitele leteckých průkazů. Stát se může cokoliv a nemusí zrovna dojít k letecké katastrofě, v rámci které je letadlo zcela zničeno. Méně zkušený pilot nemusí zvládnout přistání a poškodí podvozek, případně nedopatřením způsobí jiné škody. Vzhledem k výši cen náhradních dílů a práci specializovaných leteckých mechaniků se pojistné krytí hodí.

ERGO vychází pilotům vstříc

Pojištění pro piloty online od ERGO pojišťovny platí od chvíle, kdy se pojišťovna zaznamená úhradu pojistného (v případě platby kartou ihned). Volitelný limit pojistného plnění je nebývalé široký a pohybuje se od 50 tis. do 600 tis. Kč. K výhodám patří také nízká jednotná spoluúčast ve výši 10 %.

Podmínkou je, aby letadlo bylo registrováno v některé z členských zemí Mezinárodní organizace pro civilní letectví. Pod termínem „letadlo“ lze chápat letouny, vrtulníky, kluzáky, rotorová letadla, ultralehké letouny, ultralehké vrtulníky a motorové vírníky.

Tarify pro pojištění pilotů zahrnují dvě varianty – s a bez pojištění finančních škod. Pojištěnci si zároveň mohou vybrat mezi uzavřením smlouvy na dobu určitou a neurčitou s možností automatického prodloužení.

Další informace o pojištění pilotů a možnost uzavření online najdete na online.ergo.cz/pojisteni-pilotu/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup