Novinky

Nastartujte online business díky Facebooku

V dnešním online světě máte spoustu možností, jak vydělávat, a také mnoho způsobů propagace svého businessu. Vlastníte-li jakýkoliv web, je prakticky nezbytné provést jeho optimalizaci pro vyhledávače, využívat PPC reklamu a také fungovat na sociálních sítích. Protože kdo dnes není na Facebooku, jako by ani nebyl.

Základem je mít na nejoblíbenější sociální síti profil a zvládat jeho správu. Už to samotné může být pro někoho poměrně náročný úkol. Není úplně jednoduché zjistit, na jaké příspěvky lidé reagují pozitivně, jak odpovídat na komentáře a vyrovnávat se s kritikou, jakým způsobem s fanoušky komunikovat apod. Tohle všechno je však pouze jedna část působení na sociálních sítích. Další velkou oblast tvoří FCB PPC reklama.

Reklama přivede fanoušky a ti se stanou zákazníky

PPC reklama na Facebooku má rovnou dva účely. Za prvé zvyšuje počet fanoušků stránky, za druhé navyšuje přímo zisk, protože se také více lidí dostane na váš web. Oproti PPC reklamám ve vyhledávačích tedy zabijete dvě mouchy jednou ranou, navíc oslovíte větší množství potenciálních zákazníků. Na Facebooku totiž lze cílit pouze na skupinu lidí určitého věku, pohlaví apod. Reklamní nástroje na sociální síti jsou skutečně pokročilé.

Reklamní kampaně může spravovat každý, ale…

Spravovat facebookový profil a reklamy zvládne kdejaký průměrný uživatel počítače. Stačí umět trochu číst, případně si načíst nějaké návody na internetu. Nějakým způsobem to fungovat bude. Udělat ze sociální sítě mašinku na peníze je ovšem trochu větší oříšek, s nímž si poradí pouze odborníci. Máte-li zájem o detailně propracovanou strategii, fungující kampaň, přibývající fanoušky a rostoucí zisky, obraťte se raději na profesionály. Zkusit to můžete u firmy PPC Profits, jež má mnoho kladných referencí od různě velkých klientů. Pomohou určitě i vám. Více informací najdete na http://ppcprofits.cz/sluzby/ppc-reklama-na-facebook.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup