Novinky

Sídlo firmy v Praze vás vyjde levně, navíc zvýšíte svou prestiž

Podnikatelé se při zakládání firmy musí rozhodnout, kde budou mít sídlo. Pokud patříte do skupiny byznysmenů, kteří mohou svou práci vykonávat odkudkoliv a nepotřebují žádnou fyzickou kancelář, potom se vám zalíbí možnost virtuálního sídla. V posledních letech se popularita virtuálních sídel zvýšila, a to hned z několika pádných důvodů. Vyjde vás nejenže poměrně levně, ale zároveň můžete získat sídlo na atraktivní adrese, která se bude na vaší vizitce vyjímat. A ruku na srdce, mít sídlo v centru Prahy působí mnohem důvěryhodněji než na okraji nějaké neznámé vesnice.

Co je to virtuální kancelář?

Prvně si vysvětlíme, co vůbec služba nabízí. Asi se domníváte, že když se jedná o virtuální kancelář, tak si do ní nebudete moct přivést klienty, ale to jste na omylu. Jedná se o budovu, ve které jsou kancelářské prostory a kde se můžete scházet i se svými klienty. Společnost poskytující virtuální sídla vám dokonce dá reprezentativní prostory k meetingům s obchodními partnery. Do kanceláře se vydáte pouze v okamžiku, kdy budete mít naplánovanou nějakou schůzku, jinak tam vůbec nebudete. Pošta vám bude chodit sice na uvedenou adresu, ale společnost zajišťující virtuální kanceláře vám bude korespondenci přeposílat k vám domů. Pražská virtuální kancelář vám otevírá nové možnosti ve vašem podnikání. I když se budete nacházet na druhém konci republiky, stále budete vystupovat jako pražská důvěryhodná firma s pevným zázemím.

Jak probíhá změna sídla firmy?

U začínajících podnikatelů je to snadné, protože si hned napíšou do obchodního rejstříku jako sídlo společnosti virtuální kancelář. Pokud však už máte založenou společnost, potom je změna sídla firmy poměrně jednoduchá. Stačí provést právní úkon, podat návrh na zápis změny v obchodním rejstříku, zapsat změny na živnostenském úřadu, finančním úřadu, sociální a zdravotní pojišťovně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup