Novinky Půjčky Zajímavosti

Potřebujete půjčit před výplatou? Srovnejte si nabídky

Pokud se dostanete do finanční tísně, ovšem do další výplaty zbývají ještě dva týdny, není nic jednoduššího než se obrátit na společnost poskytující takzvané půjčky před výplatou. Zpravidla se jedná o několik tisíc korun, které představují jakousi peněžní injekci. V okamžiku, kdy vám přijde výplata, částku zkrátka splatíte.

V první řadě je nezbytné podotknout, že půjčky před výplatou jsou krátkodobého charakteru. Doba splatnosti se tedy pohybuje v řádu několika dnů, respektive týdnů. Samozřejmě záleží na podmínkách konkrétního poskytovatele. U některých je možné si požádat o prodloužení splatnosti, nicméně počítejte s nějakým poplatkem.

Nabídky si vždy porovnejte

Vzhledem k tomu, že na současném trhu působí spousta poskytovatelů, ať už v bankovním, nebo nebankovním sektoru, je dobré využívat srovnávač půjček. I když nějaká reklama zdůrazňuje nízkou úrokovou sazbu půjčky, nemusí to nutně znamenat, že je výhodná. Velice důležitým parametrem totiž je i RPSN zahrnující všechny poplatky. Sledujte tedy faktory, které opravdu ovlivňují výhodnost a nevýhodnost úvěrového produktu.

Použijte pro srovnání půjček online nástroj, který vám zobrazí nabídky od nejvýhodnější po nejméně výhodnou. Uděláte si tak představu o tom, kde opravdu o půjčku požádat.

Půjčka před výplatou je malá, ale pomůže

Zákon schválnosti neustále funguje. Nakoupili jste dětem vybavení do školy, ale najednou vám vypověděla službu pračka? Bez takového přístroje být rozhodně nemůžete, a proto je nutná okamžitá oprava, případně pořízení nového zařízení. Půjčka před výplatou je většinou na částku do 10 000 korun. I za takovou částku seženete vskutku slušnou pračku, nemyslíte?

Ještě upozornění na závěr. Jestliže už teď víte, že nebudete schopni půjčku splatit, raději si o ni ani nežádejte, neboť se dostanete akorát do dluhové pasti.