Novinky

Proměňte večírek v teambuilding

Firemní večírky patří k tradičním akcím na většině pracovišť. Někdo je pojme odpočinkově, jako neformální setkání, jiní mají připravený bohatý program zahrnující zábavu u pohoštění a pak jsou tady zaměstnavatelé, kteří chtějí svým zaměstnancům dopřát něco netradičního.

Firemní akce mimo kanceláře

Organizují se speciální zájezdy do zahraničí za poznáním i odpočinkem. Vyhledávané jsou například termální lázně v Maďarsku nebo vánoční trhy v Německu. Ne vždy však nutně musíte cestovat až za hranice. Kde jinde můžete utužit přátelské vztahy lépe, než u sklenky kvalitního vína nalévaného přímo v některém z jihomoravských vinných sklepů za doprovodu cimbálové muziky? Jižní Morava nabízí mnoho míst, která stojí za vidění a jedinečné jsou i zážitky Brno. Můžete si zde například naplánovat wellness program nebo si zajít na firemní paintball. Pokud jste menší kolektiv, můžete absolvovat i některý ze speciálních kurzů vaření či umělecký kurz. Velmi populární jsou také únikové hry, při kterých si jejich členové vyzkouší schopnost spolupráce a navíc si užijí i spoustu zábavy. Čím méně bude mít program vašeho večírku společného se zaměřením firmy, tím větší zábavu si užijete, protože poznáte své kolegy v nových rolích. Jedinečné zážitky Praha můžete vybírat na stránkách Firmy na zážitky, která nabízí zážitky napříč mnoha odvětvími.

Proč organizovat zážitkové firemní večírky

Nezapomínejte, že není důležité, kolik bude akce stát, ale jestli se budu vaši hosté bavit. Zábava na firemní večírky by měla být především originální a sofistikovaná. Pozvat kouzelníka nebo břišní tanečnice může kde kdo, ale s největší pravděpodobností na tento večírek nebude nikdo dlouho vzpomínat. Pokud ale uspořádáte společnou akci, při které umožníte svým zaměstnancům vystoupit z každodenního stereotypu, uvidíte, že sklidíte obrovský úspěch.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup