Novinky Zajímavosti

Základem úspěšné konference je profesionální zázemí

Sehnat dobré prostory pro konferenci se může ukázat jako těžký oříšek. Můžete mít výborné řečníky a zajímavý program, ale pokud vázne organizace samotné události, úspěšná konference se vám nepodaří. Abyste problémům předešli, je naprosto zásadní, abyste se obrátili na ta místa, která již mají s pořádáním konferencí bohaté zkušenosti. V Praze je takových míst poměrně mnoho, ale někde tomu věnují opravdu důkladnou péči. Pojďme se na jedno takové místo podívat.

Výjimečné prostory

Zaujmout vás rozhodně mohou už svou architekturou. Funkcionalistický styl vyhoví širokému spektru návštěvníků. Jedná se o známý čtyřhvězdičkový hotel Belvedere. Ten vám je schopen nabídnout opravdu profesionální zázemí také pro konference většího rozsahu. Pronájem místa pro konferenci tak můžete učinit rovněž pro mezinárodní události. K tomuto účelu vám velmi dobře poslouží třeba tlumočnické kabinky, které jsou součástí konferenčního sálu. Ten pojme na stovku osob. Tomuto sálu se říká také Společenský sál, který nabízí hostům rovněž dvojici baru.

K dalším možným prostorám, které můžete v rámci hotelu využít, patří salonek Letná a Club Memphis. Celková kapacita všech sálů je pak 400 osob. Samozřejmostí je veškeré moderní vybavení, které očekáváte. Kromě již zmiňovaných tlumočnických kabin jsou to rovněž:

·         Profesionální ozvučení a mikrofon

·         Prezentační technika a nástroje

Ubytování a catering

Samotný hotel poskytuje bohaté zázemí pro všechny druhy hostů. Náročnější mají k dispozici ubytování také v junior suitech, které disponují nadstandardním vybavením. Kromě toho je zde k dispozici 149 typických pokojů, které jsou všechny moderně vybaveny.

Zapomenout rozhodně nesmíte ani na jídlo. Pokud se rozhodnete uspořádat konferenci v Praze, můžete v tomto hotelu využít služby místní kuchyně, která vám zajistí nejen bohatou nabídku mezinárodních jídel vyráběných ze sezonních surovin, ale také je schopna zajistit profesionální cateringové služby.