Půjčky

Díky novele zákona jsou nebankovní půjčky bez rizika!

Od 1. prosince 2016 platí novela zákona o spotřebitelském úvěru. Razantně a hlavně k lepšímu zlepšila situaci v sektoru nebankovního půjčování. Co se změnilo? Proč jsou kvůli změnám nebankovní půjčky dostupnější a klienti mají větší jistotu? Využijete nové – lepší podmínky, abyste si rychle půjčili na cokoliv potřebujete?

Novela dává žadatelům větší jistotu

Nebankovní půjčování zažilo boom zhruba 5 let zpátky. V té době vznikly desítky tisíc nebankovních společností, které nabízely zdánlivě výhodné půjčky. Některé klienty podvedly a hlavně proto si hodně lidí udělalo o nebankovním půjčování špatný obrázek. Jenže to už dávno neplatí, novela k tomu významně přispěla. Zpřísnila totiž podmínky pro nebankovní společnosti. Aby mohly nabízet krátkodobé půjčky, musí například doložit finanční kapitál 20 000 000 Kč. I díky tomu na trhu zůstaly ty, které nabízí férové půjčky a nesnaží se z klientů jen vymámit peníze. Nově také platí, že nebankovní půjčky může nabízet jen osoba se středoškolským vzděláním s maturitou, případně s doloženou praxí v oboru v délce 3 let. Nový zákon omezeními garantuje, že z trhu vymizí podvodníci a lidé si budou půjčovat od seriózních společností.

Kdy je výhodné si půjčit a jak to udělat?

Nebankovní půjčka má za cíl nabízet peníze pro řešení finanční nouze. Půjčit se dá několik tisíc na krátkou dobu, proto je vždy nutné zodpovědně zvážit, jestli to bude pro vás únosné. V žádném případě si nesmíte vzít úvěr ve chvíli, kdy nemáte jistotu, že peníze stihnete vrátit! Tím riskujete problémy, které pravděpodobně skončí exekucí. Nabídek jsou desítky, vyplatí se srovnání. Mezi nejpopulárnější patří Ferratum půjčka a Zaplo půjčka. Obě nabízí i půjčení zdarma, každý si takto lehce princip nebankovního půjčování vyzkouší. Pro se rozhodněte jen ve chvíli, když peníze skutečně potřebujete. Není příliš zodpovědné se zbytečně zadlužit kvůli dovolené, nákupu nové televize, když ta stará ještě slouží apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup